Červen 2008

garfield a přátelé

9. června 2008 v 18:06 | aja |  garfield
Garfield
První výskyt: 19.červen , 1978

Cynický, líný, lasagne milující,pondělí nenávidící, psy nakopávající, pošťáka mlátící tlustý kocour. Garfieldova vášeň pro jídlo a spaní je vyrovnaná jen jeho nechutí k držení diet a cvičení
Odie
První výskyt: 8.srpen , 1978
Milý, ale hloupý jako cihla, Odie je Garfieldův věrný přítel... a často cíl jeho vtipů. Odie nikdy nemyslí, někdy štěká, a vždy slintá.
Arlena
První výskyt: 17.prosinec , 1980
Arlena je kočičí slečna,která má mezeru mezi zuby a nejraději sdílí večeři (a urážky) s Garfieldem.Mají mezi sebou milostně-nenávistný vztah;Garfield miluje sám sebe a to Arlena nesnáší.
Jon
První výskyt: 19.červen , 1978
Jon Arbuckle je blekotavý, hněvivý vlastník Garfielda a Odieho. Slušný ale tupý, Jon poskytuje lásku, jídlo, a domov, zatímco jeho hraví mazlíčci se mu vysmívají.
Pooky
První výskyt: 23.říjen , 1978

Nalezen v zásuvce prádelníku a adoptovaný Garfieldem, Pooky je mimořádný medvídek: milý, mazlivý, a vždy při ruce,když ho Garfield potřebuje. Garfield sdílí svoje nejhlubší myšlenky (a nejhlubší spánek) se svým plyšovým přítelem.
Nermal
První výskyt: 3.září , 1979
Sám se prohlašuje za "nejkouzelnější kotě na světě," Nermal se často vychloubá svou roztomilostí zatímco si dobírá Garfielda kvůli jeho vzhledu a věku.Ale Garfield mu to nandá: jednou ho pošle do Abú Zabí!
Máma
První výskyt: 13. únor , 1980

Jonova maminka je milující, pilná farmářka, která je velmi hrdá na svého manžela a své syny. Je báječná kuchařka, která silně věří v kvalitu a kvantitu. Ona to vidí tak,že dvě nejdůležitější skupiny jídel jsou brambory a koláče
Táta
První výskyt: 13. únor , 1980

Jako farmář je Jonův tatínek vynikající na svém poli. Je všední člověk (doslova), který vede Arbucklovic farmu za pomoci své rodiny. Jon navštěvuje své příbuzné pravidelně. To štve Garfielda, jehož oblíbené činnosti na farmě jsou jídlo a odjezd.
Doktůrek
První výskyt: 17. květen , 1983

Jonův jediný sourozenec, Doktůrek žije na Arbucklovic farmě se svými rodiči. Podobně jako jeho městský bratr, i Doktůrek vede celkem nudný život. Ale on krmí pouze prasata. Jon musí krmit Garfielda.
Pošťák
První výskyt: 28. leden , 1984

Přestože se různí pošťáci objevovali v Garfieldových komixech už dříve, tento zvláštní charakter má Arbucklův pošťák od roku 1984. Má důrazné dokončení charakteru - nesnáší déšť, sníh, noční tmu a mlácení od jednoho tlustého zuřivého kocoura.
Líza
První výskyt: 26. červen , 1979

Dr. Líza Wilsonová je Garfieldova veterinářka. S Garfieldem jedná jako s pacientem a s Jonem jako s nemocí. Jon občas pozve Lízu na rande, ale romantika se nekoná, hlavně proto že Jon je sklíčený při zakončení rande.
Lyman
První výskyt: 7. srpen , 1978
Lyman je Jonův věrný soused a přítel, původní vlastník Odieho. Nejspíš se odstěhoval někam daleko, za což je Jon velmi rád. Co už je ale trošku horší - Odieho ponechal v sousedství a tím velmi potěšil Garfielda.
Irma
První výskyt: 9. červen , 1979
Irma je pracovnice v nedaleké jídelně, do které se Jon s Garfieldem chodí stravovat. Jelikož už dlouho nenavštívila svého psychiatra, tak jí to trošku začíná lézt na mozek a snaží se upoutávat pozornost velmi zvláštními způsoby.
Pavouk
První výskyt: 28. prosinec , 1979
Pavouk je asi největší chudák ze všech. Několikrát byl zaplácnut novinami a musí snášet i jiné hrůzné věci, které si vůbec nezaslouží!!!


simpsonovi a město

9. června 2008 v 17:42 | aja |  simpsonovi

garfield

9. června 2008 v 17:26 | aja |  garfield

kočičky

7. června 2008 v 23:59 | aja |  kocicky

me to you

7. června 2008 v 23:41 | aja

didlova abeceda

7. června 2008 v 23:36 | aja |  didl

simpsonovi

7. června 2008 v 23:32 | aja |  simpsonovi

didl

7. června 2008 v 23:26 | aja |  didl

let's dance 1-nejaky photos

7. června 2008 v 23:19 | aja |  let´s dance1
Tyler Gage(channing tatum) je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora(jenna dewan) je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?

hilary duff

7. června 2008 v 19:22 | aja |  hilary duff
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny. Chodí už 2 roky s Joelem, členem skupiny Good Charlotte.

obrazky xD

7. června 2008 v 18:52 | aja |  srandicky


super náhradník-nejaky photosky

7. června 2008 v 17:32 | aja |  moje nej filmiky
Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv. Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian (James Kirk), nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). Ten ale touží po její atraktivní kamarádce Olivii (Laura Ramsey). Situace se ještě víc zkomplikuje, když se nečekaně vrátí pravý Sebastian.

orlando bloom-zivotopis(a nejaky fotecky)

7. června 2008 v 17:22 | aja |  orlando bloom

Herec

Datum narození: 13.01.1977
Místo narození : Canterbury, Kent, England, UK
Znamení: Kozoroh
Životopis: Orlando Bloom se narodil a vyrůstal v Canterbury v Anglii spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Na konci působení se skupinou si zahrál tajného agenta ve hře "A Walk in the Vienna Woods". Což mu pomohlo k malé roli v britském televizním filmu "Wilde" (1997).


something about me

6. června 2008 v 11:24 | aja |  něco o mně
smajlíkjá, moje čiči jessinka, druha čiči roxinka a muj smajlík

Jméno : andrea o.
Přezdívka : Ája
Datum narození : 20.4 1997
Věk : 12 let
Bydliště : okres pardubice
Znamení : beran
Třída : 6.A
Oblíbené:
Barva : černá, zelená, stříbrná, fialová
Zvíře : čičinkyy
Značka :
→ Kosmetika :
Miss sporty, Oriflame, Avon
→ Oblečení : Hmko, skate shop, new yorker, timbuktoo, zara, camaieu, ....
→ Mobil : Sony Ericsson, Nokia
Jídlo : Pizza, svíčková, LAZAGNE, kuře,
Přílohy k jídlu : krokety, hranolky, americký brambory, myši
Sladkosti : milka čokoláda, orion bonbony a čokoláda, jojo bonbony, je toho hodne :D
Pití : džusíky, Ice Tea, cocacola, sprite, mlíko :D
Film : twilight(stmívání), máj,mrtvá nevěsta, let´s dance 1 i 2,hele vole kde mam karu .......
Knížka : skoro všechny od jacqueline wilsonové, harry potter
Číslo : 6
Sport : tanec
Nej předmět na kebuli : asi ájina
Nej předmět : tělák
Nej horší předmět : zemák a fyzika (ZEMÁK ČÁSTEČNĚ PROTOŽE HO VYUČUJE ČU***
MORAVEC!!!smajlík)

Nej zpěvák : tak to newm....
Nej zpěvačka : p!nk, avril lavigne
Nej herec : johny depp, hugh grant
Nej herečka : tak to newmm..

kontakt :


icq : 390 - 785 - 998

moje hoooodně stará photo
nase kocicky roxinka a jessinka